רובוט להשתלת שיער

הפופולריות ההולכת וגדלה של השתלות שיער FULlicular Unit (FUE) השפיעה על התקדמות טכנולוגית משמעותית בתחום ניתוחי השתלת השיער – מערכתRobotic (FUE)

זוהי מערכת השתלות הרובוטית הראשונה (FUE) המשתמשת במערכת הדרכה אופטית כדי לזהות, לאתר ולחלץ את יחידות הזקיקים שלך בהנחיית המנתח במהלך שלב הקציר התורם החשוב ביותר של הליך השתלת שיער. יהיה לך שיער טבעי למראה – השיער שלך – שאתה יכול ללבוש בכל סגנון בביטחון.

מערכת ממשק אינטרפיי מדמיין את פני השטח של הקרקפת בשלושה מימדים עם דיוק ברמת המיקרון. סטריאו מפות הדמיה דיגיטלית קואורדינטות, כיוון זווית וכיוון עבור כל יחידת פוליקולרי. קובע את צפיפות והפצה של יחידות פוליקולריות.

ב 50 פעמים בשנייה, עוקבת ומעדכנת פרמטרים שונים של כל יחידת פוליקולרית. אלגוריתמים חכמים קובעים את היישור והעומק עבור קצירת יחידות פוליקולריות בודדות. זווית חישוב מחושב מזעור טרנזיטים על ידי מערכת מחט שני.

אז איך זה עובד? הדמייה דיגיטלית מתקדמת מנתחת את כל השיער כדי לעקוב אחר המראה הטבעי של האזור התורם שלך.

גודל מותאם אישית punch של 1.0mm, 0.9mm או 0.8, נבחרים על ידי המנתח שלך לפי אופי ואיכות השיער שלך.

פאנצ'ים קטנים יותר עשויים לקצר את זמן הריפוי, להפחית את הצלקות התורמים ולעזור למזער כל נזק אפשרי לזקיקים הקרובים אחד לשני.
נכון לעכשיו, 4 פאנצ'ים משמשים כדי לחתוך בצורה מדויקת יותר את הרקמה ואת הקציר השתלות.

הרובוט להשתלת שיער הוא הליך פולשני מינימלי לא משאיר צלקת ליניארית, כך יש לך את החופש לחתוך את סגנון השיער שלך בלי שום דאגות.
זה כבר שיבח על מהירות ודיוק.
לאחר שתלים אלה כבר לחלץ רובוטית מהחלק האחורי של הראש, הם ממוקמים בקפידה לתוך האתרים הנמען המנתח שלך יצר באזורים דליל וקרח שלך.

רובוט להשתלת שיער

רובוט להשתלת שיער