הטיפול שלנו

אנחנו עומדים מאחורי האפקטיביות של הטיפולים שלנו, לכן אתה יכול לנסות אותם ללא סיכון.
אם אינך רואה תוצאות לאחר שישה חודשים, תוכל לקבל החזר כספי עבור הטיפול, אנו מציעים לך את זה כי אנחנו בטוחים שנוכל לשים סוף לבעיית השיער שלך אחת ולתמיד ובמהירות .

הצוות שלנו חי ונושם את עולם השיער, מתמחה בקשר שבין הגנטיקה בגוף, אורך החיים וההשפעה של שניהם על זקיקי השיער שלך וקצב צמיחת שיער חדש.
כיום אין טכניקה שמשלבת ידע בתזונה, בעור, והורמונים ואכן מייסמתם אותם בטיפול.

הטכניקה שלנו משלבת טיפול פנימי וחיצוני שגורם לגופכם להגיב במהירות לנשירת השיער ומאיץ צמיחת שיער מחודשת , כך שלאחר תקופה מסויימת תזדקקו למינימום תחזוקה.

הטכניקה שלנו משלבת טיפול במוצרים מתקדמים , פופולרים מאוד בעולם בכלל ובארה"ב בפרט, אשר הוכחו כאפקטיבים להצמחת שיער.

לפני

לפני

אחרי

אחרי

לפני

לפני

אחרי

אחרי

היי , אני רוצה לספר לכם את הסיפור האישי שלי ואיך הוקמה חברת  HAIR POWER.
לפני מספר שנים סבלתי מבעיית שיער ,ניסיתי הכל, השתלת שיער , טיפולי PRP , טיפול ACELL+ PRP , שנחשבים טיפולים כואבים עם זריקות ועלותם אלפי דולרים ,כל אלו לא הצליחו לעזור לי להחזיר את השיער.
כבר חשבתי לוותר על השיער ולהשלים עם העובדה שהוא כנראה ימשיך לשנור ולא יחזור, אבל אז ניתקלתי במאמר שפרסם פרופסור בארה"ב ובו הוא מסביר לעמוק על טיפולים חדשים שמראים אפקטיביות שיא ופותרים את הבעיה, מאותו רגע כל עולמי הפך להיות השיער והקדשתי ימים ולילות בחקר מעמיק של התחום ולמידה אינטנסיבית, יצרתי שיתופי פעולה עם הדוקטורים הטובים והנחשבים ביותר בעולם השיער ודרכם בחנתי את האפשרויות , השתמשתי ושיכללתי מכשירים קיימים , קראתי תגובות משתמשים מכל רחבי העולם ובחנתי עשרות טיפולים המוצעים היום בעלות אלפי דולרים.
כעת שנתיים רצופות לאחר תחילת הפרוייקט אפשר להגיד שאני יודע לפתור את בעיית הנשירה ולהצמיח שיער כמעט לכל אדם אשר ירצה בזה ויהיה מוכן להתמיד בשביל לקבל את השיער הטבעי שלו בחזרה, בדרך המהירה והבטוחה ביותר שקיימת בימנו.