השתלת שיער בשיטות וטכניקות מתקדמות

אין ספק שלבצע היום השתלת שיער  יש לנו פתרון שפותר נשירת שיער באמצעות טכניקות ושיטות מתקדמות ישנו שיפור משמעותי העולה לגבהים חדשים עם היכולת ליצור מחדש את הצפיפות הטבעית ואת המראה של השיער הטבעי.

כאשר מגיע הזמן לחולה לעבור הליך השתלת שיער או שיש שחזור שיער של קו השיער הטבעי שלהם משוחזר לפני נשירת שיער, יש שתי שיטות להשתלת שיער בשימוש נרחב כיום. שתי שיטות אלה הן FUSS ו- FUE.
הדרך grafts הם שנקצרו בשיטות אלה נבדלים בטכניקה.

FUSS מייצג (Follicular יחידת ניתוח כירורגי). הליך FUSS הוא יותר של טכניקה מיושנת ועוד של הליך פולשני שבו פיסת עור הקרקפת מוסר, ואז האזור התורם הוא stapled או sutured שבו ההתאוששות יכולה לקחת כמה שבועות עד חודשים עם סיבוכים יותר כגון טווח מוגבל של תנועה , צלקות בצוואר, חוסר תחושה, צלקת היפרטרופית, אשר התוצאה הסופית משאירה את האזור התורם של המטופל עם צלקת ליניארית מכוערת, ובמקרים מסוימים, אם יש צורך בספירה גבוהה יותר, השתלת שיער לא טבעית תהיה התוצאה הסופית.

FUE מייצג (Follicular Unit Extraction) והיא הטכנולוגיה המתקדמת ביותר הקיימת כיום בתחום השתלת השיער ושיקום השיער. היתרונות של FUE היא כי ההתאוששות היא כמעט מעל הלילה, אין NO scalpels, NO sutures ולא סיכות ולא צלקות ליניארי מעורב כי אין חיתוך של הקרקפת של המטופל. FUE יש את היתרון של נותן למתרגל את הגמישות של קבלת מספר כלשהו של השתלים הדרושים כדי להביא את הצפיפות לכל סנטימטר לספירה הטבעי שלה, ובכך ליצור השתלת שיער טבעי יותר וצפיפות. עם FUE, מכיוון שאין אזמלים או חיתוך של העור מעורב, FUE נותן את הגמישות של קבלת שתלי התורם מכל חלק של הגוף, כגון החזה, הגב, הידיים והרגליים עבור אלה חולים ללא מספיק הקרקפת התורם אזור.

לסיכום, היתרונות של FUE על FUSS הם.

אין צלקות ליניאריות בחלק האחורי של הראש או המקדשים.
מינימלי פולשנית.
שיער טבעי מחפש.
אריזה צפופה.
גמישות תסרוקות.
קבלת השתלות נוספות בפעילות אחת באתר.
תקופת שחזור מהירה יותר.

השתלת שיער בשיטות וטכניקות מתקדמות

השתלת שיער בשיטות וטכניקות מתקדמות