השתלת שיער בגבות

כאשר אנו מסתכלים על הפנים שלנו, אנחנו רק לעתים נדירות להסתכל על היופי כי הגבות שלנו ליצור. הם גורמים לנו להיראות אנושיים, ולהגדיר את המראה שלנו, אבל לפעמים אנחנו יכולים רק להעריך את חשיבותו כאשר אנו מעל למרוט אותו, מגולח בטעות את החלקים של זה, או פשוט לאבד את זה בגלל מצב כלשהו.

אז אם אתה גבר או אדם המעוניין להשתיל שיער גבה, אתה עלול למצוא מאמר זה מועיל.

1. מהי הסיבה השכיחה ביותר עבור אובדן שיער גבה?

ישנם מספר גורמים שיכולים לגרום דילול גבות . זה יכול להיות בגלל מעל מורטפת בניסיון עניים לחתוך את הגבות, או שזה יכול להיגרם על ידי תאונות מסוימות כגון טראומה פיזית או כימית על הפנים. מצב מחלה שיכול לגרום לשפיכת שיער יכול לגרום גם לגבות דלות. אבל במקרים מסוימים עצם העובדה כי אדם מזדקן יכול להוביל גבות דלילה, כי אולי נראה בקושי שם.

2. מי הוא המועמד הנכון השתלת שיער בגבות ?

כל מי שסובל מגבות מדולדלות נחשב למועמדים טובים להליך. כמו כן, הם צריכים להיות במצב בריא בדרך כלל, זה אומר שאין להם בעיות דימום או קרישה השתלת שיער זה פתרון לכל החיים .

3. האם זה פתרון קבע?

כן, ניתוח גבות השתלת שיער הוא פתרון תמידי של דילול גבות. תוכלו לחוות צמיחה לטווח ארוך, בדיוק כמו שיער גבות יליד הם בסופו של דבר לשפוך אבל גם להתחדש בסופו של דבר.

4. מהיכן יבוא תורם?

לאיבוד שיער גבות חלקי, או לדילול של גבות  אחת, יעלו השערות של התורם מהגבה השנייה. עבור נשים בפרט השתלות התורם ניתן לקחת מאחורי האוזניים או באזור על הירכיים העליונות. שיער מן האזורים האלה תיצור מראה טבעי יותר עבור הנשים כי הם מדלל. עבור החבר 'ה, את השיער grafts ניתן לקחת מאזורים אחרים של העור, וזה יהיה מבוסס על עובי הגבות המקורי שלהם. גברים נוטים להיות עבות יותר גבות שיער גבות.

5. כמה שתילים ישמש להשתלת שיער גבות ?

התהליך כולו היה לעתים קרובות דורשים 50-100 השתלות שיער או אפילו יותר. זה ישתנה עבור כל חולה והוא מבוסס על הערכה טרום ניתוחית של המנתח.

6. היכן יבוצע השתלת שיער בטורקיה ?

הדבר הטוב על השתלת שיער בגבות היא שזה מבוצע על בסיס אשפוז.

7. כמה זמן לוקח ההליך השתלת שיער בגבות ?

משך הזמן יהיה תלוי בהיקף העבודה שיש לעשות על כל מטופל. בדרך כלל השתלת שיער גבות יכול ללכת על 5-6 שעות.

8. כמה זמן הוא זמן ההחלמה השתלת שיער בגבות?

מכיוון שהפרוצדורה עושה שימוש בכלי נגינה וטכניקות מינימליות פולשניות, אתה כבר יכול לחזור לפעילות רגילה בתוך 48 שעות, בתנאי שאתה לא מבצע כל פעילות מאומצת או ליצור קשר עם ספורט.

9. האם יש סיכון ותופעות לוואי בהשתלת שיער בגבות?

יש סיכון מינימלי נרשם עם השתלת שיער גבות . כל תוצאה לא נעימה לעתים קרובות לכלול את השיער גדל בכיוון הלא נכון. במקרים כאלה זה יכול להיות מתוקן על ידי אימון השיער לגדול באותה צורה כמו שערות שמסביב.

10. כמה זמן ייקח עד שאראה את התוצאות הסופיות ?

הגבות המושתלות יתחילו לצמוח בקצב של כ 4-6 חודשים לאחר הניתוח. אבל אתה צריך לצפות את השתלת שיער בגבות גבות המושתל לשפוך על 3-5 שבועות לאחר הניתוח. זהו תהליך טבעי, השתלת שיער בגבות יתחיל לצמוח שוב בעוד חודשיים. את התוצאות הסופיות ניתן לצפות ב -10 חודשים. משמעות הדבר היא כי לצמיחה מלאה כיסוי ברור,

השתלת שיער בחול במחיר הטוב ביותר בעולם רק אצלנו .

×
×

עגלת קניות