השתלת זקן

השתלת זקן

אחד המרכיבים הקובעים את עלות ניתוח השתלת זקן הוא מספר ההשתלות שהמטופל דורש כדי לעמוד במטרות שלו לשיקום השיער.
עבור אדם הדורש 2,000 השתלות, העלות של ניתוח השתלת השיער שלהם, יהיה פחות מטופל הדורש 3,000 השתלות.
ניתוחים הדורשים כמות גדולה יותר של השתלות, ולכן לוקחים זמן רב יותר מאשר אלה ניתוחים הדורשים כמות פחותה של השתלות.
לכן, עם יותר משאבים מחוייבים הניתוח לגדול יותר, העלות של ניתוח מושפע ישירות.
עם זאת, עם ניתוחים גדולים יותר, ניתן להשיג הפחתת עלות הממוצעת הכוללת לכל שתל. דוגמאות אלה מוצגות להלן במחשבון עלות שתל עבור שני סוגי ניתוח.

עלויות של זקיקי שיער

ניתוח השתלות שיער הוא בדרך כלל במחיר במחיר לכל שתל.

השתל הוא אשכול טבעי או קיבוץ של שערות (בדרך כלל 1-4 שערות), המכונה גם גם יחידה פוליקולרית.

FUE ניתוח השתלות שיער (Follicular Unit Extraction) כרוך בהסרת יחידות פוליקולריות אלה בנפרד, אחת בכל פעם ישירות מהקרקפת באמצעות מכשיר מיוחד, בעוד FUT (ניתוח רצועה) כרוך בהסרת רצועת רקמת המכילה שיער ולאחר מכן כל יחידת זקיק מוסר בנפרד מן הרקמה או רצועת התורם לאחר מכן. FUE ניתוח להשתלת שיער הוא בדרך כלל יקר יותר כמו תהליך של ניתוח FUE דורש כמות גדולה יותר של זמן כדי לחלץ את השתלות בשל אופי מייגע של הטיפול.

איך קובעים את כמות השתלים הנדרשים?

כמות השתלות הנדרשת לניתוח נקבעת על ידי מספר גורמים.

אחד הגורמים הללו הוא גודל השטח או האזורים שדורשים כיסוי. כאשר מסתכלים על גודל השטח הדורש כיסוי, גם נלקח בחשבון הוא מרקם של השיער של המטופל.

<החולה, שיש לו שיער עדין, לעתים קרובות דורשים יותר שתלים כדי לכסות את אותו אזור מאשר אלה שיש להם שיער גס. לכן, העלות של ניתוח להשתלת שיער יהיה גדול יותר עבור אנשים עם שיער עדין.

השתלת שיער לפני ואחרי צילום של המטופל

ברגע שיש לנו מושג על כמות ההשתלות הנדרשות כדי לספק את הכיסוי הדרוש, אנו מכן להעריך את אזור התורם של המטופל (אזור הראש שבו השיער בריא הוא שנקטפו) כדי להבטיח את כמות השתלים צורך פנויים. אנו לוקחים בחשבון את רפיון עורו של המטופל באזור התורם ואת אורכו ורוחבו של הרצועה הדרושה. למרות שמדובר בהערכה מדויקת יותר של הרפיון והרוחב והאורך של הרצועה הנדרשת, ניתן להגיע בצורה טובה יותר לאדם, ראינו כמה אלפי תמונות נשירת שיער באמצעות טופס הייעוץ המקוון שלנו, ולכן ההערכות המקוונות שלנו הן די מְדוּיָק. במקרים מסוימים, לאחר הערכת המטופל באופן אישי (לאחר מתן הערכה מקוונת), אנו מגלים שאנו מסוגלים לחלץ יותר מאשר מה שהאמינו במקור.

תוהה כמה השתלת שיער תעלה לך?

התחל ייעוץ מקוון חינם ואנו נספק לך הערכה של מספר ההשתלות שאנו מאמינים שתידרש ואומדן העלות של ניתוח השתלת השיער.

שיער להשתלות עלות VS השתלת שיער תוצאות

רבים מהמשתתפים להשתלות שיער פוטנציאליים נמשכים למרפאות להשתלות שיער המציע "מיוחד" או פרסום "השערות השתלת שיער הנמוך ביותר!" בעוד כולנו אוהבים עסקה טובה, חשוב לזכור, כי זה ניתוח. איכות הניתוח צריכה תמיד לקבוע קדימות על מחיר. למעשה, פעמים רבות יותר מאשר לא, בחירת מחיר על איכות בסופו של דבר עולה לך בטווח הארוך. לא רק מבחינה כלכלית, אלא גם מבחינה רגשית.

בסופו של דבר,

תמצא במקרים רבים שאנחנו במחיר תחרותי ואפילו נמוך יותר מאשר כמה להשתלות שיער המרפאות כי לא יכול לייצר תוצאות המתחרות שלנו. אנו מאמינים כי התמחור שלנו יחד עם התוצאות המובילות בתעשייה שלנו מייצגים ערך משכנע.
תוכנית החזר נסיעות
אם אתם טסים למרפאת השתלת השיער שלנו בוונקובר לניתוח שלכם, אתם זכאים להחזר נסיעה ולשתי לילות חינם (עבור נהלים של 2000 השתלות או יותר).

לקבלת ייעוץ חינם, ללא התחייבות, חייגו 076-5406554 או שילחו לנו את התמונות שלכם באמצעות הטופס.